Linea Stargazer podpora SAPLinea Stargazer a Rimini StreetSpinnaker Advanced Partner SAP support

Kontakt  |  +420 245009 120
  1. |
  2. info@lineastargazer.cz

sedm duvodu pro podporu sapsedm duvodu
zavřít

Info:

+420 776 539 054


tsklenarik@lineastargazer.com

Vyber Hodnota Nezavislost

Vedoucí poskytovatelé alternativní podpory zaměstnávají velmi zkušené daňové a regulační týmy, kteří mají záznamy o včasném a přesném dodání těchto aktualizací, takže můžete fungovat i nadále v souladu s dynamickými daňovými a regulačními pravidly.

sedm pdf

Sedm důvodů, proč si držitelé software licencí vybírají alternativní poskytovatele podpory

 

Stáhnout PDF

.

Důvod č. 5:
Daňové a legislativní změny


Daně, mzdy, účetnictví, majetek a související sazby, předpisy a normy se neustále mění, nutí vás připravit se a reagovat na různé akce, včetně pravidelné aktualizace, ad-hoc předpisů, a přechodů na nové účetní normy jako je např. nové účetní standardy. Udržet si aktualizované aplikace v souladu s nejnovějšími daňovými a regulačními změnami je rozhodující pro zajištění podnikatelské činnosti.

 

Vedoucí poskytovatelé alternativní podpory zaměstnávají velmi zkušené daňové a regulační týmy, kteří mají záznamy o včasném a přesném dodání těchto aktualizací, takže můžete fungovat i nadále v souladu s dynamickými daňovými a regulačními pravidly. Můžete si ověřit aktuální daňové a regulační požadavky tím, že budete dostávat šestkrát ročně plán aktualizací, a to dokonce několik pracovních dnů dříve než prodejce softwaru. Poskytovatelé podpory tyto aktualizace nezahrnují do oprav.

 

Nejlepší programy poskytovatelů nabízejí vlastní daňové a regulační aktualizační balíčky šité na míru konkrétní zákaznické aplikaci. S tímto přístupem se zobrazí pouze aktualizace, které potřebujete pro váš systém, aniž byste museli procházet dlouhý seznam dalších aktualizací, které nepotřebujete.

 

Váš daňový a legislativní tým také musí také úzce spolupracovat s tvůrci národní i regionální legislativy a se zástupci všech hlavních daňových a regulačních služeb, kteří zajistí nejnovější daňové a právní aktualizace, jež jsou okamžitě identifikovány, vymezeny, kódovány, rozsáhle testovány, baleny a znovu ověřeny, aby souhlasily s odpovídající legislativou a aby byla zajištěna co nejvyšší možná kvalita a rychlá aktualizace dodání zákazníkům.


  • sedm duvodu 01
  • sedm duvodu 02
  • sedm duvodu 03
  • sedm duvodu 04
  • sedm duvodu 05
  • sedm duvodu 06
  • sedm duvodu 07

"Náš poskytovatel podpory trvale dodává vysoce kvalitní daňové a právní aktualizace před plánovaným termínem s vynikající dokumentací a spolehlivou podporou."

Greg Clore, víceprezident informačních technologií, Dave & Buster