Linea Stargazer podpora SAPLinea Stargazer a Rimini StreetSpinnaker Advanced Partner SAP support

Kontakt  |  +420 245009 120
  1. |
  2. info@lineastargazer.cz

sedm duvodu pro podporu sappodpora pro sap
zavřít

Info:

+420 776 539 054


tsklenarik@lineastargazer.com

Vyber Hodnota Nezavislost

Ve snaze vyždímat z vás každý poslední korunu za poplatky za údržbu, prodejci softwaru v podstatě zacházejí se uživateli software, jako se zákazníky fast-foodu, kde se každý musí obsloužit sám prostřednictvím internetových portálů a povzbuzováním držitelů licence...

sedm pdf

Sedm důvodů, proč si držitelé software licencí vybírají alternativní poskytovatele podpory

 

Stáhnout PDF

.

Důvod č. 2:
Rychlá reakce na problémy ... Garantována


Ve snaze vyždímat z vás každý poslední korunu za poplatky za údržbu, prodejci softwaru v podstatě zacházejí se uživateli software, jako se zákazníky fast-foodu, kde se každý musí obsloužit sám prostřednictvím internetových portálů a povzbuzováním držitelů licence "aby si spravovali vlastní tabulky." Pro další snížení nákladů podpory zákazníků, prodejci také zkoušejí taktiky, jako je vynucování aktualizací s tím že oprava bude všude poskytnuta pouze v další verzi, snížení priority specifických požadavků a pečlivé filtrování požadavků na podporu, podle toho zda byl související kód před zahájením poskytování podpory modifikován.

 

Podpora od alternativního poskytovatele má zásadně odlišný přístup, klade důraz na komplexní služby přes individuální a osobní servis. Poskytuje technické odborníky, kteří mohou přímo upravit software a vyřešit problémy bez nutnosti eskalovat problém.

 

Každému klientu je přidělen konzultant primární podpory (PSE) s 10 až 15-letými zkušenostmi v daném softwarovém prostředí, opírající se o tým funkčně a technicky vzdělaných odborníků, který zajišťuje rychlé řešení jakéhokoli problému. Zatímco garantujeme odpověď na jakýkoliv problém do 30 minut, průměrná doba odezvy na dotazy klientů bývá přibližně tři až pět minut. Tato služba je klientům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

 

Klienti se mohou na tuto službu skutečně spolehnout a využít program podpory od alternativního poskytovatele pro skutečnou podporu aplikace. Organizace, které kontaktovaly s jejich problémy prodejce softwaru jen pět nebo šest krát ročně, náhle volají podporu alternativního poskytovatele 10-15 krát za měsíc. Proč? Nejčastější odpověď je: "Skutečně jste vyřešili naše problémy!" Potíže, které byly roky diskutovány s prodejci softwaru, nikdy nebyly vyřešeny, zatímco teď jsou i ty nejtěžší a nejsložitější případy často vyřešeny ve dnech či týdnech.

 

Jedna z největších škol v Texasu si chtěla ověřit úroveň služeb a kvalitu podpory od alternativního poskytovatele. Když se škola poprvé přihlásila k podpoře od alternativního poskytovatele, tajně si ponechala původní servisní smlouvu s prodejcem software na období 6 měsíců, aby si ověřila 30-minutovou reakci na problémy a další záruky nadstandardních služeb. Škola řešila problémy souběžně s oběma organizacemi pro porovnání odezvy a způsobu jejich řešení.

 

Jaký byl výsledek? Každý požadavek na poskytovatele podpory byl posouzen, vyhodnocen a opraven ještě dříve, než na něj prodejce softwaru dokázal vůbec reagovat. Škola několikrát prodloužila roční smlouvu s poskytovalem alternativní podpory, je nadšena z rychlé reakce na problémy a z poskytovaných služeb a její pracovníci jsou spokojení, že nemusí řešit neprofesionální přístup prodejců software.

  • sedm duvodu 01
  • sedm duvodu 02
  • sedm duvodu 03
  • sedm duvodu 04
  • sedm duvodu 05
  • sedm duvodu 06
  • sedm duvodu 07

"Když máme problém, nemusíme trávit hodiny vysvětlováním našeho systému a jeho
infrastruktury nebo čekáním na potvrzení problému v nepřizpůsobeném prostředí. Náš poskytovatel podpory vyhodnotí každý problém do 30 minut v jakoukoliv hodinu 7 dní v týdnu a nabídne nám pouze takové opravy, které opravdu potřebujeme."

Tom O'Brien, IT manažer města Flint